KONST / Litografier / Färglitografi 13442527
nr 1344 2527
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 87x60cm, oramat löst blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:21:56
31/8 18:16:56
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann